Zuzana Čaputová - Premiér by mal zvážiť odovzdanie manažovania kovidovej krízy inému členovi vlády
35:29

Zuzana Čaputová - Premiér by mal zvážiť odovzdanie manažovania kovidovej krízy inému členovi vlády

07.12.2020
Vo vyšetrovacích väzbách končia veľké ryby ako Gašpar, Lučanský, Bödör či Haščák. Parlament zvolil kandidáta na generálneho prokurátora. Pozitívne testovaných nám neubúda, čísla skôr mierne stúpajú. A do toho častokrát chaotické a nezrozumiteľné opatrenia, ktoré prichádzajú na poslednú chvíľu a nezhodujú sa na nich ani vládne strany. Vymenuje prezidentka Maroša Žilinku za nového šéfa prokuratúry? A ako vnímazmeny na poslednú chvíľu do ústavnej reformy našej justície? Braňo Závodský sa rozprával s prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Celý článok: https://www.expres.sk/235993/premier-by-mal-zvazit-odovzdanie-menezovania-kovidovej-krizy-inemu-clenovi-vlady-povedala-caputova/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.