Ladislav Miko - Korupcia je z pohľadu podnikateľov jedným z najväčších problémov Slovenska
21:22

Ladislav Miko - Korupcia je z pohľadu podnikateľov jedným z najväčších problémov Slovenska

17.01.2020
Takmer 90% našich podnikateľov sa sťažuje na korupciu. Viac ako polovica z nich hovorí, že bez úplatku štátnu zákazku nedostanú, a 3/4 z nich neverí, že korupčné firmy budú potrestané. Chýbajúci lekári, hrozby nezaočkovanej populácie, príliš veľa odvrátiteľných úmrtí či nerovnaký prístup k zdravotnej starostlivosti... Celý článok: https://www.expres.sk/209117/ladislav-miko-korupcia-je-z-pohladu-podnikatelov-jednym-z-najvacsich-problemov-slovenska/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.