Boris Kollár - Nesúhlasím s regionálnym zatváraním podnikov
33:44

Boris Kollár - Nesúhlasím s regionálnym zatváraním podnikov

14.10.2020
Oddnes platia nové, prísnejšie opatrenia, pre ktoré sa rozhádali aj Matovič so Sulíkom. Aké kompenzačné opatrenia vláda sľubuje? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom hnutia SME RODINA Borisom Kollárom. Celý článok: https://www.expres.sk/231236/boris-kollar-nesuhlasi-s-regionalnym-zatvaranim-podnikov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.