Árpád Érsek - Diaľničné známky v najbližších rokoch zdražejú
23:04

Árpád Érsek - Diaľničné známky v najbližších rokoch zdražejú

09.10.2019
Ročné diaľničné známky si už budeme skutočne kupovať na 365 dní, bez ohľadu na to, kedy si päťdesiat eurovú známku kúpime. Prečo s tým vláda prichádza až teraz? Celý článok: https://www.expres.sk/198540/dialnicne-znamky-podla-ministra-dopravy-v-najblizsich-rokoch-zdrazeju/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.