Pavol Tuchyňa - Na Slovensku funguje množstvo starých výťahov s nevyhovujúcim zabezpečením dverí
36:19

Pavol Tuchyňa - Na Slovensku funguje množstvo starých výťahov s nevyhovujúcim zabezpečením dverí

12.05.2021
Slovensko má za sebou ďalšiu tragédiu spojenú s výťahom. O život prišlo bábätko a jeho matka je vo vážnom stave v nemocnici. Za posledné roky je to už najmenej piaty vážny prípad. A to aj napriek tomu, že výťah patrí medzi najbezpečnejšie dopravné prostriedky. Čo sa vlastne stalo? V akom stave sú výťahy na Slovensku, aké sú staré a ako sme na tom s ich opravami a výmenami? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom Cechu výťahárov Pavlom Tuchyňom a ústredným inšpektorom Technickej inšpekcie Richardom Balluchom. Celý článok: https://www.expres.sk/248658/pavol-tuchyna-na-slovensku-je-v-prevadzke-mnozstvo-starych-vytahov-s-nevyhovujucim-zabezpecenim-dveri/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.