Richard Sulík - Blackout je panická reakcia, musíme mať na pamäti hospodárske škody
24:34

Richard Sulík - Blackout je panická reakcia, musíme mať na pamäti hospodárske škody

03.04.2020
Blackout - vypnutie krajiny - je pre premiéra Igora Matoviča stále dobrá voľba ako bojovať s koronavírusom. Čo tým ale myslí? Ako si vypnutie krajiny predstavuje? Prečo vláda hovorí o sprísňovaní opatrení iba krátko po uvoľnení a obnovení chodu niektorých prevádzok? Aké opatrenia si teda vláda pripravila, ako bude po malých a stredných firmách pomáhať tým najväčším? Čo sa vlastne píše v koaličnej zmluve? Braňo Závodský sa rozprával s prvým podpredsedom vlády pre ekonomiku a ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.