Jaroslav Naď - Odberové miesta plošného testovania Slovenska budú maximálne bezpečné
34:41

Jaroslav Naď - Odberové miesta plošného testovania Slovenska budú maximálne bezpečné

20.10.2020
Najväčšia mimoriadna vojensko-politická akcia od vzniku samostatného Slovenska. Vláda a ozbrojené sily chystajú v rekordne krátkom čase operáciu, ktorá otestuje čo najviac obyvateľov Slovenska. Ako má celá akcia prebiehať a ako vyzerajú prípravy? Ako sú pripravení na pilotné testovanie na Orave a Bardejove vojaci, policajti, hasiči a zdravotníci? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom obrany Jaroslavom Naďom. Celý článok: https://www.expres.sk/231704/jaroslav-nad-ubezpecuje-ze-odberove-miesta-budu-maximalne-bezpecne/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.