Braňo Ondruš - Nerozumiem, ako môžu byť s „obedmi zadarmo“ problémy
24:50

Braňo Ondruš - Nerozumiem, ako môžu byť s „obedmi zadarmo“ problémy

11.09.2019
Obedy zadarmo nie sú zadarmo. Štátna dotácia 1,20 € nepokrýva ani náklady na suroviny, ktoré schválilo Ministerstvo školstva. Aj rezort práce už priznal, že opatrenie z Ficovho sociálneho balíčka mohlo zdražieť obedy pre deti z najchudobnejších rodín... Celý článok: https://www.expres.sk/195635/ondrus-nerozumie-ako-mozu-byt-s-obedmi-zadarmo-problemy/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.