Lepšia alternatíva ako je súčasná vláda, aj s Borisom Kollárom, podľa Naďa neexistuje
34:47

Lepšia alternatíva ako je súčasná vláda, aj s Borisom Kollárom, podľa Naďa neexistuje

12.10.2021
Hegerovu vládu čaká schvaľovanie rozpočtu a reformná jeseň. Zmestia sa tam aj miliardové nákupy ministra obrany? Po problémoch s kolúznou väzbou či paragrafom 363 sa Boris kollár opäť vyhráža odchodom z koalície. Teraz sa mu nepáči reforma nemocníc a ani nová súdna mapa. Ako si s tým poradí OĽANO a premiér Heger? Bude reformná jeseň s Kollárom, bez neho, a bude vôbec? Budú musieť opäť vojaci pomáhať s treťou vlnou Covidu? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom obrany Jaroslavom Naďom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.