Branislav Gröhling - Debata o rušení deviateho ročníka je iba na úplnom začiatku
36:03

Branislav Gröhling - Debata o rušení deviateho ročníka je iba na úplnom začiatku

02.06.2020
Základné školy a škôlky sú otvorené. Ale nie tak celkom. V rámci opatrení sa do škôl vracajú deti na prvom stupni ZŠ a škôlkari, otvorené by mali byť aj školské kluby. Všetko ale s prísnymi pravidlami. Ako zvládajú ministerstvo školstva a školy návrat detí do tried? Majú učitelia dostatok ochranných pomôcok? Prečo sa do škôl nemôžu vrátiť aj starší žiaci? Ako bude vyzerať hodnotenie študentov? A čo znamená to, že ministerstvo otvára trh s učebnicami? Braňo Závodský sa rozprával s Branislavom Gröhlingom, Erikou Drgoňovou a Jurajom Hipšom. Celý článok: https://www.expres.sk/220875/debata-o-ruseni-deviateho-rocnika-je-podla-ministra-skolstva-branislava-grohlinga-iba-na-uplnom-zaciatku/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.