Kamkoľvek prídu, rozdávajú smiech! Braňa Závodského navštívili klauni z Červených nosov
38:13

Kamkoľvek prídu, rozdávajú smiech! Braňa Závodského navštívili klauni z Červených nosov

23.12.2021
Aj vianoce strávi veľa detí v nemocniciach. Niektoré len chvíľku, niektoré musia zostať dlhšie. Situáciu im však spríjemňujú Červené nosy. Čo všetko majú zdravotnícki klauni na starosti? Ako si svoje scénky chystajú, ako si vymýšľajú mená a čo na to potom hovoria deti a ich rodičia? Braňo Závodský sa rozprával s umeleckým riaditeľom Červených nosov Pavlom Mihaľákom, sestričkou Bodkou a doktorom Žinčicom. Červené nosy môžete podporiť na ich stránke a poslať tak radosť a smiech deťom a seniorom v nemocniciach a zariadeniach po celom Slovensku. https://www.cervenynos.sk/chcem-pomahat/ako-jednotlivec/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.