Ivan Šramko - Prvé negatívne dopady zastropovania dôchodkov pocítime... (Braňo Závodský Naživo)
20:51

Ivan Šramko - Prvé negatívne dopady zastropovania dôchodkov pocítime... (Braňo Závodský Naživo)

04.04.2019
Nižšie dôchodky v budúcnosti aj o 10% a problémy s našimi verejnými peniazmi. Toto si myslia ekonómovia o ústavnom zastropovaní dôchodkov na vek 64 rokov. Čo bude mimochodom najnižší dôchodkový vek v Európskej únii. Expremiér Fico reaguje na kritiku svojsky. Vyhlásil, že liberáli "dostali po papuli". Ako vôbec budú nové pravidlá fungovať a koho sa týkajú? Prečo ekonómovia hovoria, že nás to bude stáť miliardy? Odkedy vlastne pôdjeme do dôchodku v 64? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom Rady pre rozpočtovú zodpovednosť Ivanom Šramkom. Celý článok: https://www.expres.sk/178200/ivan-sramko-prve-negativne-dopady-zastropovania-dochodkov-pocitime-uz-o-3-roky/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.