Ivan Šramko - Aktuálny návrh rozpočtu je najrizikovejší, aký sme kedy hodnotili
22:55

Ivan Šramko - Aktuálny návrh rozpočtu je najrizikovejší, aký sme kedy hodnotili

25.11.2019
Poslanci majú na stole zákon roka. Vládnemu návrhu rozpočtu ale neverí Európska komisia, Národná banka ani Rada pre rozpočtovú zodpovednosť. Aké na to majú dôvody? Čo to znamená pre naše peňaženky? Vláda prepadla aj s naplánovaním prvého vyrovnaného rozpočtu. Namiesto nuly skončíme podľa Rady pre rozpočtovú zodpovednosť s deficitom 1,27 %... Celý článok: https://www.expres.sk/203627/i-sramko-aktualny-navrh-rozpoctu-je-najrizikovejsi-aky-sme-kedy-hodnotili/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.