Vojenský útok Ruska na Ukrajine je podľa Pavla Macka stále reálny. Západ podľa neho musí reagovať
33:35

Vojenský útok Ruska na Ukrajine je podľa Pavla Macka stále reálny. Západ podľa neho musí reagovať

25.01.2022
Napätie a obava pred vojnou na Ukrajine neustupujú. Horúce diplomatické linky zatiaľ nevedú nikam. Ako ďaleko je svet od ďalšieho ozbrojeného konfliktu? O čo vlastne ide a prečo Moskva opäť hrozí zbraňami? Čo by všetko hrozilo Slovensku? Braňo Závodský sa rozprával s generálom vo výslužbe Pavlom Mackom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.