Politológovia Mesežnikov a Abrahám: Po rekonštrukcii vlády môže koalícia pohodlne pokračovať ďalej
34:42

Politológovia Mesežnikov a Abrahám: Po rekonštrukcii vlády môže koalícia pohodlne pokračovať ďalej

15.03.2021
Odchod premiéra, vicepremiéra aj vycepremiérky by malo vyriešiť vládnu krízu. Tá trvá ďalej a nepomohol ani odchod ministra Krajčího.Riešenie sa posúva o ďalšie dni, napriek tomu, že Slovensko je stále v katastrofálnej situácii. Čo celá situácia znamená a čo bude ďalej? Čakajú Slovensko predčasné voľby? Braňo Závodský sa rozprával s politológmi Grigorijom Mesežnikovom a Samuelom Abrahámom. Celý článok: https://www.expres.sk/244388/grigorij-meseznikov-po-rekonstrukcii-vlady-moze-koalicia-pohodlne-pokracovat-dalej/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.