Erik Tomáš - Schválením zvýšenia výdavkov štátu nás koalícia definitívne nasmerovala na grécku cestu
35:41

Erik Tomáš - Schválením zvýšenia výdavkov štátu nás koalícia definitívne nasmerovala na grécku cestu

28.05.2021
Vláda ide navyšovať sekeru v rozpočte na návrh ministra financií Matoviča o takmer tri a pol miliardy eur. Načo a komu majú ísť tieto peniaze? Ako túto sekeru zaplatíme? Prečo je Sulík proti a štátny rozpočet má prejsť len hlasmi zvyšných vládnych strán? A prečo opozícia hovorí o rozvrate verejných financií? Braňo závodský sa rozprával s Petrom Kremským, Mariánom Viskupičom a Erikom Tomášom. Celý článok: https://www.expres.sk/249894/erik-tomas-schvalenim-zvysenia-vydavkov-statu-nas-koalicia-definitivne-nasmerovala-na-grecku-cestu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.