Na Slovensku je ticho pred búrkou. Omikron u nás podľa lekárky Prokopovej prepukne do 10 dní
36:06

Na Slovensku je ticho pred búrkou. Omikron u nás podľa lekárky Prokopovej prepukne do 10 dní

12.01.2022
Slovensko už má prvé desiatky potvrdených prípadov nového variantu Omikron. Čakáme kedy a ako prepukne. Čo všetko už o ňom vieme a čo môže spôsobiť? Ako budú fungovať vakcíny a protilátky? Braňo Závodský sa rozprával s členkou konzília odborníkov Elenou Prokopovou, matematikom Richardom Kollárom a imunológom Vladimírom Leksom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.