Konzervatívci a liberáli musia vedieť spolupracovať, nenávisťou podľa Hríba minú svoje poslanie
35:09

Konzervatívci a liberáli musia vedieť spolupracovať, nenávisťou podľa Hríba minú svoje poslanie

10.01.2022
Pandémia, vynútená zmena predsedu vlády a ministerstva zdravotníctva. Vládna koalícia, ktorá si rozumie iba výnimočne a opozícia, ktorá celú situáciu využíva na lepšie čísla v prieskumoch. A vyšetrovanie ťažkých káuz štátnej korupcie, ktoré sa tento rok dostanú pred súdy. Čo nám dal rok 2021? Čo pre nás znamená do nového roka a bude rok 2022 lepší? Braňo Závodský sa rozprával so šéfredaktorom časopisu .týždeň a politickým komentátorom Štefanom Hríbom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.