Vyhliadky na Vianoce nie sú vôbec ružové. Naopak, epidemiológovia ich skôr vidia v čiernej farbe
36:46

Vyhliadky na Vianoce nie sú vôbec ružové. Naopak, epidemiológovia ich skôr vidia v čiernej farbe

05.11.2021
Slovensko je zahltené treťou vlnou pandémie a čísla chorých a ľudí v nemocniciach vystrelili na nové rekordy. Čo všetko by sa malo zmeniť, aby ochoreniu podľahlo čo najmenej ľudí a aby sa nemocnice nezapĺňali tak rýchlo? Ako a kedy sa zmenia pravidlá pre zaočkovaných ľudí? Dokedy ešte bude tretia vlna trvať a koľko ľudí môže zasiahnuť? Braňo Závodský sa rozprával s členkou konzília odborníkov doktorkou Elenou Prokopovou a šéfom Inštitútu zdravotníckych analýz Matejom Mišíkom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.