Juraj Karpiš - Blackout by som neriskoval, cesta je masívne testovanie a dohľadávanie kontaktov
17:46

Juraj Karpiš - Blackout by som neriskoval, cesta je masívne testovanie a dohľadávanie kontaktov

02.04.2020
Blackout. Úplné vypnutie krajiny, zákaz vychádzania, armáda v uliciach. S takýmto nečakaným nápadom prišiel premiér Igor Matovič. Prečo? Nie sú súčasné opatrenia vlády dostačujúce? Čo ďalšie chystá vláda? Ako to bude s odkladmi splátok, hypoték, úverov, alebo leasingov? Čo všetko v sebe "blackout" zahŕňa? Braňo Závodský sa rozprával s analytikom INESSu Jurajom Karpišom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.