Ján Mikas - Z oboch protipandemických plánov vyberie konzílium to najlepšie
34:43

Ján Mikas - Z oboch protipandemických plánov vyberie konzílium to najlepšie

24.11.2020
Pred Vianocami čakajú Slovensko ešte tri kolá plošného testovania. SaS pripravila vlastný protipandemický plán, svoje plány má však aj minister zdravotníctva. Spor medzi Sulíkom a Matovičom pokračuje a o všetkom majú rozhodnúť odborníci. Aké opatrenia nás ešte čakajú a aké sú vlastne aktuálne čísla pozitívne testovaných? Braňo Závodský sa rozprával Hlavným hygienikom Jánom Mikasom. Celý článok: https://www.expres.sk/234715/z-oboch-protipandemickych-planov-vyberie-konzilium-to-najlepsie-povedal-jan-mikas/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.