Peter Kubina - Je našou povinnosťou dať obmenenému Ústavnému súdu šancu
22:54

Peter Kubina - Je našou povinnosťou dať obmenenému Ústavnému súdu šancu

10.10.2019
Nekončený príbeh výberu nových sudcov Ústavného súdu sa predsa len skončil. Prezidentka Zuzana Čaputová vymenovala šesť nových sudcov a košický Ústavný súd je konečne... Celý článok: https://www.expres.sk/198660/podla-petra-kubinu-je-nasou-povinnostou-dat-obmenenemu-ustavnemu-sudu-sancu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.