Marián Leško - Predčasné voľby zatiaľ nikdy nepomohli tomu, kto ich vyvolal (Braňo Závodský Naživo)
20:32

Marián Leško - Predčasné voľby zatiaľ nikdy nepomohli tomu, kto ich vyvolal (Braňo Závodský Naživo)

26.03.2019
Čakajú nás predčasné parlamentné voľby? Vládni lídri už o tom hovoria nahlas. Smeru sa stále nedarí pretlačiť dôchodkový strop. SNS bez dohody v koalícii navrhla zásadné zníženie firemných daní, a pre americké peniaze na armádne letiská hrozí odchodom z vlády. Most-Híd navyše nahneval premiéra, keď v prezidenstkých voľbách podporil súperku kandidáta Smeru. Koalícia stále nevie, či vôbec zvolí nejakých kandidátov na sudcov Ústavného súdu... Celý článok: https://www.expres.sk/177187/m-lesko-predcasne-volby-zatial-nikdy-nepomohli-tomu-kto-ich-vyvolal/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.