Gabriel Šipoš - Naďalej máme problém s trestaním korupcie na najvyšších miestach
20:39

Gabriel Šipoš - Naďalej máme problém s trestaním korupcie na najvyšších miestach

23.01.2020
Úplatky, provízie, podplácanie, rodinkárstvo. Slovensko je na tom s korupciou zle. V medzinárodnom porovnaní sa navyše prepadávame stále nižšie a nižšie. Napriek tomu, že malej korupcie podľa prieskumu Transparency International ubúda, väčšina odsúdených dala úplatok do stovky, alebo do 500 eur. Prečo ľudia nie sú ochotní nahlasovať korupciu? Prečo a ako klesajú počty odsúdených politikov, policajtov, prokurátorov či sudcov a to napriek odhaleniam v justícii, či na prokuratúre, ktoré priniesla Kočnerova Threema... Celý článok: https://www.expres.sk/209700/nadalej-mame-problem-s-trestanim-korupcie-na-najvyssich-miestach/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.