Richard Sulík - Ak SaS prepadne v parlamentných voľbách, som pripravený...(Braňo Závodský Naživo)
22:06

Richard Sulík - Ak SaS prepadne v parlamentných voľbách, som pripravený...(Braňo Závodský Naživo)

26.06.2019
SaS hľadá stratených voličov a nové riešenia pre 21. storočie. Aj taký by mohol byť odkaz výročného kongresu strany po desiatich rokoch fungovania. Okrem toho ponúkol predseda Richard Sulík svoju stoličku a volebné líderstvo v SaS Robertovi Mistríkovi. Rovnakú ponuku už dostal aj prezident Andrej Kiska, obaja ju však odmietli. Prečo neponúkol predseda svoju stoličku aj niekomu inému? Aká je v strane situácia a čo čaká od budúcoročných parlamentných volieb? Rozlúčila sa už s označením lídra opozície, alebo chce stratenú podporu získať späť? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom strany Sloboda a Solidarita a končiacim europoslancom Richardom Sulíkom. Celý článok: https://www.expres.sk/187071/ak-sas-prepadne-v-parlamentnych-volbach-sulik-je-pripraveny-vyvodit-osobnu-zodpovednost/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.