Budaj o postoji Sme rodina k reforme národných parkov: Kto zrádza dohody, nemá politickú budúcnosť
36:28

Budaj o postoji Sme rodina k reforme národných parkov: Kto zrádza dohody, nemá politickú budúcnosť

16.12.2021
Reforma národných parkov prešla parlamentom. Podobne ako reformu nemocníc ju chcel spolu s opozíciou zablokovať Boris Kollár. Čo schválený prechod štátnych pozemkov, zatiaľ v štvrtom a piatom stupni ochrany, na ministerstvo životného prostredia znamená? Prečo má toľko odporcov medzi poľovníkmi, súkromnými lesníkmi, ale aj extrémistami? A ako bude vyzerať zálohovanie plastových fliaš a plechoviek? Čo si od toho štát sľubuje? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom životného prostredia Jánom Budajom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.