Norbert Kurilla - Sudy s PCB látkami začnú pri Strážskom zneškodňovať v najbližších týždňoch
20:57

Norbert Kurilla - Sudy s PCB látkami začnú pri Strážskom zneškodňovať v najbližších týždňoch

06.02.2020
Ani desať rokov od pádu totality sa naše vlády nedokážu vysporiadať s vážnymi ekologickými bombami, ktoré nám tu zostali po minulom režime. Pre zamorené územia, ktoré po sebe zanechala chemička  v Strážskom, vyhlásila vláda mimoriadnu situáciu. Zlikvidovať musí stovky ton nebezpečných PCB látok... Celý článok: https://www.expres.sk/211081/sudy-s-pcb-latkami-zacnu-pri-strazskom-zneskodnovat-v-najblizsich-tyzdnoch/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.