Eduard Heger - Programové vyhlásenie vlády bolo dobré a nemalo zmysel ho prerábať
37:20

Eduard Heger - Programové vyhlásenie vlády bolo dobré a nemalo zmysel ho prerábať

29.04.2021
Situácia s pandémiou sa stále zlepšuje. Medzitým Hegerova vláda zabojuje v parlamente s vládnym programom o dôveru poslancov a do Bruselu posiela náš reformný plán obnovy za takmer 6 miliárd eur. Má koalícia pred hlasovaním podporu svojich poslancov? Prečo neponúkne nový program, ak za to kedysi kritizovala Fica a Pellegriniho? A na aké reformy minieme miliardy eur z balíka záchrany? Braňo Závodský sa rozprával s premiérom Eduardom Hegerom. Celý článok: https://www.expres.sk/247715/eduard-heger-programove-vyhlasenie-vlady-bolo-dobre-a-nemalo-zmysel-ho-prerabat/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.