Ladislav Kamenický - Trúfam si nájsť chýbajúcich 200 miliónov eur
22:18

Ladislav Kamenický - Trúfam si nájsť chýbajúcich 200 miliónov eur

24.09.2019
Jeseň 2018. Minister financií Peter Kažimír ohlasuje na rok 2019 historicky prvý Slovenský vyrovnaný rozpočet. Jeseň 2019. Minister financií Ladislav Kamenický ohlasuje, že vyrovnaný rozpočet nebude... Celý článok: https://www.expres.sk/197026/minister-financii-si-trufa-najst-chybajucich-200-milionov-eur/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.