Igor Matovič - Aktuálne opatrenia sú poslednou možnosťou, ako sa vyhnúť úplnému zatvoreniu krajiny
35:31

Igor Matovič - Aktuálne opatrenia sú poslednou možnosťou, ako sa vyhnúť úplnému zatvoreniu krajiny

12.10.2020
Zavreté stredné školy, fitness centrá, nákupné hodiny pre seniorov. Obmedzený počet ľudí v obchodoch, rúška opäť aj na ulici. Stále vyššie čísla počtu nakazených opäť zatvárajú Slovensko. Ako to celé zvláda Matovičova vláda? Aké sú prognózy vývoja situácie a prípadných ďalších opatrení? Čaká nás nový lockdown? Ako je vláda pripravená pomôcť tým, ktorých sa opatrenia dotknú najviac? Braňo Závodský sa rozprával s premiérom Igorom Matovičom. Celý článok: https://www.expres.sk/231062/aktualne-opatrenia-su-podla-matovica-poslednou-moznostou-ako-sa-vyhnut-uplnemu-zatvoreniu-krajiny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.