Iveta Radičová - Opozícia bude mať len takú silu, ako slabá bude súčasná vláda
36:51

Iveta Radičová - Opozícia bude mať len takú silu, ako slabá bude súčasná vláda

23.12.2020
Rok pandémie a novej vlády 2020 sa pomaly končí. Koniec roka sprevádza čiastočný lockdown, zaplnené nemocnice aj roztržky vo vláde. Zároveň však priniesol aj vakcíny. Ako Slovensko rok 2020 prežilo? A čo to znamená pre budúci rok? Braňo Závodský sa rozprával s expremiérkou Ivetou Radičovou. Celý článok: https://www.expres.sk/237589/iveta-radicova-opozicia-bude-mat-len-taku-silu-ako-slaba-bude-sucasna-vlada/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.