Ladislav Miko - Antisystémoví kandidáti v predvolebnej kampani o EÚ zavádzali(Braňo Závodský Naživo)
20:15

Ladislav Miko - Antisystémoví kandidáti v predvolebnej kampani o EÚ zavádzali(Braňo Závodský Naživo)

21.03.2019
Prezident republiky zastupuje našu krajinu dovnútra, ale aj navonok. Najmä smerom k našim najbližším partnerom v Európskej únii a jej členských štátoch. Aké úlohy stoja pred prezidentom? Čo všetko vo vzťahu k Únii robí, resp. mal by robiť? Ako to celé vnímajú kandidáti na prezidenta? Chcú väčšie, či menšie právomoci Bruselu? Chcú spoločnú európsku obranu a hlasovanie formou väčšiny? Ako si budúcnosť Európskej únie vôbec predstavujú? Braňo Závodský sa rozprával s vedúcim zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislavom Mikom. https://www.expres.sk/relacie/brano-zavodsky-nazivo/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.