Boris Kollár súhlasí s návrhom Hlasu a popri poukážkach by časť peňazí vyplatil seniorom v hotovosti
33:08

Boris Kollár súhlasí s návrhom Hlasu a popri poukážkach by časť peňazí vyplatil seniorom v hotovosti

07.12.2021
Najskôpr tvrdý lockdown do 16. decembra, potom s výnimkami pre očkovaných a deň po Vianociach aj s výnimkami pre cestovný ruch, no so zatvorenými obchodmi a s režimom OTP vo vlakoch a diaľkových autobusoch. Odklepne vláda trojfázový lockdown ministra Lengvarského? Budeme sa v tom vôbec vedieť vyznať? Aké výhody budú mať očkovaní a prečo chce Sme Rodina výhody aj pre neočkovaných? A čo hovoria na premiéra Hegera, podľa ktorého je cestou z pandémie povinné očkovanie seniorov? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom hnutia Sme Rodina Borisom Kollárom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.