Branislav Gröhling o celoplošnom testovaní a návrate detí do škôl
34:06

Branislav Gröhling o celoplošnom testovaní a návrate detí do škôl

14.01.2021
Vláda sa stále nevie dohodnúť na tom, ako ďalej. Zatiaľ čo premiér Matovič ohlasuje ďalšie kolá plošných testovaní, tento nápad nemá podporu nielen u odborníkov, ale ani celej koalície. SaS plošné testovanie odmieta. Ako to celé dopadne? Dohodnú sa vládni lídri a môže takto koalícia fungovať ďalej? Braňo Závodský sa rozprával s Branislavom Gröhlingom a Grigorijom Mesežnikovom. Tento podcast Vám prináša Nový Peugeot 3008, dostupný aj vo verzii Hybrid 4x4: http://bit.ly/novyPeugeot3008 https://www.expres.sk/239392/branislav-grohling-o-celoplosnom-testovani-a-navrate-deti-do-skol/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.