Martin Klus - Prísnejšie opatrenia sa dajú očakávať najmä pri vstupe z Poľska
33:38

Martin Klus - Prísnejšie opatrenia sa dajú očakávať najmä pri vstupe z Poľska

09.11.2020
Slovensko má za sebou operáciu Spoločná zodpovednosť - pretestovanie takmer celého národa. Okrem toho stále platí zákaz stretávania sa nad šesť šudí, či obmedzené  zatvorené služby. Celý svet už pozná meno budúceho amerického prezidenta. Víťazstvo Joa Bidena však ešte stále nie je oficiálne. Ako to celé dopadne? Kedy budú výsledky oficiálne a čo znamená víťazstvo Joa Bidena pre svet a pre Slovensko? Braňo Závodský sa rozprával so štátnym tajomníkom Martinom Klusom a bývalým šéfom zahraničného výboru parlamentu Františkom Šebejom. Celý článok: https://www.expres.sk/233368/prisnejsie-opatrenia-sa-daju-ocakavat-najma-pri-vstupe-z-polska-priblizuje-martin-klus/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.