Andrej Doležal - Rýchlostná cesta R7 bude otvorená už v lete 2020
27:58

Andrej Doležal - Rýchlostná cesta R7 bude otvorená už v lete 2020

30.04.2020
Diaľnicu z Bratislavy do Košíc sľubovali posledné vlády Roberta Fica a Petra Pellegriniho, ani jedna však sľub nesplnila. Diaľnice sú nedostavané, tunel Višňové stojí, cesty a železnice potrebujú stovky miliónov eur na opravy a modernizácie. Čo dokáže s diaľnicami Matovičova vláda? Čo hovorí programové vyhlásenie vlády o doprave? A ako vláda počas krízy pomôže cestovným kanceláriam a domácemu cestovnému ruchu? Braňo Závodoský sa rozprával s ministrom dopravy a výstavby Andrejom Doležalom a analytikom INEKO Jánom Kovalčíkom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.