Ľubor Illek - Rušenie rodných čísel je drahé a neprešlo odbornou diskusiou
17:37

Ľubor Illek - Rušenie rodných čísel je drahé a neprešlo odbornou diskusiou

08.11.2019
Bezvýznamové identifikátory fyzickej osoby BIFO majú nahradiť naše rodné čísla. Ministerka Saková má obavu, že v roku 1953 budeme mať problém s duplicitnými číslami. Nový systém už odklepla vláda, no do praxe ho má dotiahnuť až nový parlament po voľbách. Prečo tak urobila, je otázne. Prečo vlastne musíme rušiť rodné čísla? Prečo projekt ostro kritizuje opozícia aj IT experti? Koľko nás to bude stáť... Celý článok: https://www.expres.sk/201724/slovensko-digital-rusenie-rodnych-cisel-je-drahe-a-nepreslo-odbornou-diskusiou/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.