Sčítanie obyvateľstva je kľúčové pre plánovanie na najbližších desať rokov
34:44

Sčítanie obyvateľstva je kľúčové pre plánovanie na najbližších desať rokov

16.02.2021
V pondelok sa začalo Sčítanie obyvateľov, domov a bytov 2021. Potrvá šesť týždňov až do konca marca. Ako vlastne prebieha a koho sa týka? Na čo vlastne celonárodné sčítanie potrebujeme a čo všetko nám môže priniesť? Čo nám hrozí ak sa do sčítania nezapojíme? Braňo Závodský sa rozprával s Jasmínou Stauder, Branislavom Šprochom a Branislavom Blehom. Celý článok: https://www.expres.sk/242427/scitanie-obyvatelstva-je-klucove-pre-planovanie-na-najblizsich-desat-rokov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.