Lubomir Galko - Vnútrostranícke problémy SaS nemali preniknúť na verejnosť
19:56

Lubomir Galko - Vnútrostranícke problémy SaS nemali preniknúť na verejnosť

03.09.2019
Mimoriadny volebný kongres najsilnejšej opozičnej parlamentnej strany bude možno bez dôležitých tvárí liberálov. Galko, Kiššová, Blahová, či Rajtár chcú Sulíkov kongres odignorovať. Sú presvedčení, že predseda by sa mal voliť až na riadnom kongrese v júni 2020. Sulík im odkázal, že o jeho budúcnosti rozhodnú členovia strany a nikto iný... Celý článok: https://www.expres.sk/194812/vnutrostranicke-problemy-sas-podla-galka-nemali-preniknut-na-verejnost/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.