Richard Sulík - So SaS si trúfam na lepší, alebo aspoň rovnaký výsledok ako v posledných voľbách
19:55

Richard Sulík - So SaS si trúfam na lepší, alebo aspoň rovnaký výsledok ako v posledných voľbách

09.09.2019
Sulík je staronovým šéfom SaS. Hovorí o hrubých čiarach a novom začiatku, no v strane mu vznikla opozičná platforma na čele s podpredsedami Galkom a Kiššovou... Celý článok: https://www.expres.sk/195398/sulik-si-so-sas-trufa-na-lepsi-alebo-aspon-rovnaky-vysledok-ako-v-poslednych-volbach/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.