Juraj Rizman - Na sanáciu PCB látok sme už mohli čerpať milióny od Svetovej banky
20:23

Juraj Rizman - Na sanáciu PCB látok sme už mohli čerpať milióny od Svetovej banky

04.02.2020
Na východnom Slovensku tiká časovaná ekologická bomba. Napriek tomu, že problém „Chemko Strážske“ je známy desaťročia, ministerstvo vnútra teraz vyhlásilo v Prešovskom a Košickom kraji mimoriadnu situáciu. Najmenej 500 ton nebezpečných látok po miestnej chemičke ohrozuje zdravie a životy desiatok tisíc ľudí. Oblasť medzi Strážskym, Humenným a Vranovom nad Topľou volajú aj trojuholník smrti... Celý článok: https://www.expres.sk/210879/na-sanaciu-pcb-latok-na-vychodnom-slovensku-sme-uz-mohli-cerpat-miliony-od-svetovej-banky/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.