Pavol Baboš - Výsledky budúcoročných parlamentných volieb ešte môže zamiešať Harabin
20:53

Pavol Baboš - Výsledky budúcoročných parlamentných volieb ešte môže zamiešať Harabin

07.10.2019
Kočnerova komunikácia podľa politológa nepridáva hladkému priebehu vládnutia. Politická predvolebná jeseň je horúca. Billboardové stranícke tváre a heslá lemujú cesty aj chodníky a v stranách sa horúčkovito rokuje a bojuje o miesto na kandidátke. Svoju má už aj Richard Sulík. Kongres SaS mu potvrdil, že Galka, Rajtára, či Kiššovú na nej nenájdeme. Pellegriniho volebné líderstvo, najväčšiu zmenu od vzniku Smeru, odbil Robert Fico iba emailom. A do toho sledujeme televízne a parlamentné hádky opozičných lídrov. Čo znamenajú zmeny vo Ficovom Smere, stráca predseda moc? Bude všetko opäť riadiť z pozadia? Dokáže Sulík zachrániť svoju stranu? Má šancu trojkoalícia PS/Spolu a Za ľudí? Ako veľmi bude predvolebná kampaň špinavá a kto ešte môže doplatiť na kontakty s Kočnerom? Braňo Závodský sa rozprával s politológom Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Pavlom Babošom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.