Mária Patakyová - Nesúhlasím s viacerými rozhodnutiami vlády ohľadom koronavírusu
23:04

Mária Patakyová - Nesúhlasím s viacerými rozhodnutiami vlády ohľadom koronavírusu

07.05.2020
Hosťom Braňa Závodského je ombudsmanka Mária Patakyová. Ohľadom koronavírusu nesúhlasí s viacerými rozhodnutiami vlády, niektoré spochybňuje. Témou je aj dokument o zákaze vstupu cudzincov na Slovensko, prípadne karanténa. Vypočujte si záznam rozhovoru.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.