Vedci Alexandra Bražinová a Pavol Jarčuška varujú pred mutáciami, ktoré môžu situáciu zhoršiť
35:56

Vedci Alexandra Bražinová a Pavol Jarčuška varujú pred mutáciami, ktoré môžu situáciu zhoršiť

27.04.2021
Slovensko sa postupne otvára. Po terasách a obchodoch už budú pre divákov za prísnych podmienok prístupné aj športové podujatia. Je teda pandémia definitívne na ústupe, alebo sa máme opäť obávať toho, čo bude po lete? Prečo je nutné predlžovať núdzový stav? A ako bude vyzerať nová testovacia stratégia? Braňo Závodský sa rozprával s epidemiologičkou Alexandrou Bražinovou a infektológom Pavlom Jarčuškom. Celý článok: https://www.expres.sk/247539/vedci-alexandra-brazinova-a-pavol-jarcuska-varuju-pred-mutaciami-ktore-mozu-situaciu-zhorsit/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.