Systém pravidelného antigénového testovania čakajú podľa odborníkov zmeny
35:01

Systém pravidelného antigénového testovania čakajú podľa odborníkov zmeny

07.04.2021
Pandemická situácia na Slovensku sa zlepšuje. Ako sa na nej podpíše Veľká noc? Mali by sme už najbližšie dni otvárať obchody a uvoľňovať opatrenia? Alebo musíme ešte počkať? Braňo Závodský sa rozprával s epidemiologičkou Zuzanou Krištúfkovou a šéfom lekárskych odborov Petrom Visolajským. Celý článok: https://www.expres.sk/246095/system-pravidelneho-antigenoveho-testovania-cakaju-podla-odbornikov-zmeny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.