Ladislav Kamenický - Nie som hovorcom Počiatka, kauzy okolo Tiposu musí vyšetriť polícia
24:34

Ladislav Kamenický - Nie som hovorcom Počiatka, kauzy okolo Tiposu musí vyšetriť polícia

04.12.2019
Vládna menšina a niekoľko nezaradených poslancov odklepli zákon roka bleskovo. Rozpočet má deficit, ktorému však neverí Rada pre rozpočtovú zodpovednosť, Európska komisia, Národná banka Slovenska, či Najvyšší kontrolný úrad. Prečo vláda nepripravila vyrovnaný rozpočet a aké má ďalšie plány? Prečo chce minister stropy na vládne výdavky? Celý článok: https://www.expres.sk/204694/l-kamenicky-nie-som-hovorcom-pociatka-kauzy-okolo-tiposu-musi-vysetrit-policia/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.