
Matovič: Za 5-tisíc eurami Ficovho syna sú milióny. Kaliňák si zo Smeru vyberá oveľa viac
Opozícia sa v parlamente pokúšala odvolať ministrov školstva a pôdohospodárstva a pre kauzu Očistec aj podpredsedu parlamentu za Smer, obžalovaného Tibora Gašpara. Neúspešne. Smer naopak pohrozil progresívcom, že ak to urobia znovu, odvolajú im po Michalovi Šimečkovi z postup podpredsedu aj Martina Dubéciho. Hnutie Slovensko si na adresu Dubéciho neodpustilo štipľavé poznámky a hovoria, že PS Dubéciho nikdy nominovať nemala.
Čo to znamená, mal by podľa Igora Matoviča Martin Dubéci odstúpiť sám? Prečo ho nazýva milovníkom parlamentného bavoráku? Je spolupráca hnutia Slovensko a Progresívneho Slovenska bod bodom mrazu? A s kým by vlastne Matovičovci spolupracovať chceli?
Braňo Závodský sa rozprával s predsedom hnutia Slovensko a poslancom Národnej rady Igorom Matovičom.
Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.