Radovan Pala - Reforma autorských práv na internete bude náročná najmä... (Braňo Závodský Naživo)
17:18

Radovan Pala - Reforma autorských práv na internete bude náročná najmä... (Braňo Závodský Naživo)

28.03.2019
Cenzúra a koniec slobody v Európskej únii? Alebo víťazstvo autorov, umelcov či vydavateľstiev pred vykrádaním ich obsahu? Europarlament po rokoch rokovaní a diskusií odklepol takzvanú reformu autorských práv na internete. Čo táto reforma vlastne znamená? Čo sa zmení pre používateľov internetu, jeho stránok a sociálnych sietí? A prečo proti reforme protestovali státisíce mladých ľudí a pod petíciu proti nej sa podpísalo päť miliónov Európanov? Prečo sa hovorí o konci slobody internetu? Braňo Závodský sa rozprával s odborníkom na autorské právo, advokátom a partnerom kancelárie Taylor Wessing, Radovanom Palom. Celý článok: https://www.expres.sk/177465/r-pala-reforma-autorskych-prav-na-internete-bude-narocna-najma-pre-mensie-firmy/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.