Marek Krajčí - Pred Vianocami budeme musieť dramaticky znížiť mobilitu, alebo plošne testovať
35:08

Marek Krajčí - Pred Vianocami budeme musieť dramaticky znížiť mobilitu, alebo plošne testovať

08.12.2020
Celý svet rieši koronavírus a my riešime premiéra. Aj toto včera vyhlásila prezidentka Zuzana Čaputová. Zároveň dodáva, že by bolo lepšie, keby krízu menežoval namiesto premiéra niekto iný. Čísla chorých nám rastú a nemocnice sa plnia.Vláda váha s opatreniami a premiér stále hovorí o povinnom testovaní, alebo tvrdom lockdowne. Vedci zas hovoria o prísnych opatreniach a cielenom testovaní. Čo na to všetko hovorí minister zdravotníctva? Ak ho navyše za rozpočet na budúci rok kritizujú malé nemocnice, sestry, pacienti, ambulantní lekári a ich organizácie? Ako to celé ustojí? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. Celý článok: https://www.expres.sk/236108/pred-vianocami-budeme-musiet-dramaticky-znizit-mobilitu-alebo-plosne-testovat-povedal-marek-krajci/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.