Árpád Érsek - Tunel Višňové začala stavať firma bez skúseností, ktorá... (Braňo Závodský Naživo)
20:10

Árpád Érsek - Tunel Višňové začala stavať firma bez skúseností, ktorá... (Braňo Závodský Naživo)

11.03.2019
Diaľnice u nás roky meškajú, predražujú sa, no zodpovedný nie je nikto a čas plynie ďalej. Najhlbší a najdlhší 57 kilometrový železničný tunel na svete začali Švajčiari stavať v roku 1997 a v prevádzke je už tretí rok. Stáť mal 11 miliárd a toľko aj stál. V roku 1998 sme na Slovensku začali stavať a odkladať náš najdlhší, 7,5 kilometrový cestný tunel Višňové. Kedy bude dokončený nevieme, stáť mal 424 miliónov eur. Vláda teraz vypovedala zmluvu so staviteľom. Prečo tak urobila až teraz, ak vieme, že výstavba mešká už dva roky? Čo bude nasledovať? Ako dlho bude stavba meškať a o koľko sa predraží? Kto je za situáciu zodpovedný? Mal by odstúpiť minister, alebo vedenie NDS? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom dopravy a výstavby za Most-Híd Árpádom Érsekom. Celý článok: https://www.expres.sk/175617/tunel-visnove-zacala-podla-ministra-dopravy-stavat-firma-bez-skusenosti-ktora-padla-z-neba/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.